Sobrado Proximo Ao Autodromo Βίλα
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Sobrado Proximo Ao Autodromo Βίλα Goiânia με 1 υπνοδωμάτιο απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το Πολιτιστικό Κέντρο Oscar Niemeyer και παρέχει πρόσβαση στη βεράντα.
Το Clube Jaó απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από τη βίλα με 3 μπάνια, ενώ Θέατρο Goiania είναι σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με αυτοκίνητο. Αυτό το κατάλυμα επιτρέπει στους λάτρεις των σπορ να ανακαλύψουν το Στάδιο Serra Dourada, που βρίσκεται σε απόσταση 3,1 χλμ.
Οι επισκέπτες επίσης έχουν τη δυνατότητα να απολαύσουν τη θέα στον κήπο από τα παράθυρα.
Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Panificadora & Confeitaria La Bella, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 500 μέτρων. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Santa Genoveva/ Goiania, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Sobrado Proximo Ao Autodromo Βίλα;
Οι πελάτες της η Sobrado Proximo Ao Autodromo Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Santa Genoveva/ Goiania από η Sobrado Proximo Ao Autodromo Βίλα;
Η Sobrado Proximo Ao Autodromo Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Santa Genoveva/ Goiania. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Sobrado Proximo Ao Autodromo Βίλα;
Οι πελάτες της η Sobrado Proximo Ao Autodromo Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.